Books: Military

Number of items: 39

Simon Lajos: Keretlegény voltam. Szinnai Tivadar előszavával, Bp., 1948, a szerző kiadása, kissé kopott papírkötésben
16583.

2 000 HUF
Vargyai Gyula: A vezérkar szerepe a katonai és politikai döntésekben Magyarországon 1919-1944, Történelemtanári Füzetek VI. Bp., 1944, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Magyar Történelmi Társulat Tanári Tagozata kiadványa, kiadói papírkötésben
16584.

1 000 HUF
Kossa István: Dunától a Donig. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16585.

800 HUF
16586.

1 000 HUF
16587.

1 000 HUF
Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16588.

1 000 HUF
16589.

1 000 HUF
Houguel Iván-Móré Attila-Tamás Gábor-Tölgyesi Ernő: Kiképzési kézikönyv a polgári fegyveres őrségek számára. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16590.

1 000 HUF
16
16591.

1 200 HUF
Závodi Szilvia (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum értesítője 16. Bp., 2016. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16592.

1 200 HUF
Ungváry Krisztián (szerk.): Budapesti Negyed: Budapest ostroma. 2000. VIII. évf. 3-4. szám. Szerk.:. Bp., 2000, Budapesti Negyed Szerkesztősége. Kiadói papírkötés.
16593.

1 200 HUF
16594.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF