Books: History

Number of items: 270

15665.

5 000 HUF
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp., 1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára, 1 t. + X+365+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomok, hátoldalán törésnyom. Megjelent 800 példányban.
15666.

4 000 HUF
15667.

4 000 HUF
15668.

2 400 HUF
Dupcsik Csaba: A magyarországi cigányság története. Történelem a cigánykutatások tükrében. 1890-2008. Bp., 2009., Osiris. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15669.

4 000 HUF
15670.

4 000 HUF
15671.

4 000 HUF
15672.

4 000 HUF
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. Bp., 1940, Stephaneum-ny., 179+(1) p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15673.

6 000 HUF
[Bedeő Pál (1805-1873)] Geschichte Ungarns mit Abbildungen der Anführer und Könige. Preßburg (Pozsony), 1843, Alois Bucsánszky, 4+136 p. Német nyelven. Magyar vezérek és uralkodók fametszetű képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos és sérült borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!/  In German language. With the wood engraving illustration of the Hungarian Chiefs and Monarchs. Paperbinding, with worn and spotty cover, and damaged spine, with spotty pages. Rare!
15674.

4 000 HUF
15675.

3 000 HUF
Friedrich István: Vádat emelek a dicsőségesen uralkodó rendszer ellen! Bp., 1931, Globus. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15676.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF