Printed Materials

Number of items: 449

1983 Hármashatárhegy. 50 éves a HHH. 1933-1983. Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, kissé foltos.
14671.

2 000 HUF
1983 A Hosszú vágta c. magyar-amerikai film reklámkiadványa, kisplakát, kétoldalas, 24x16,5 cm
14672.

1 400 HUF
1983 Bölcs Jaroszláv c. szovjet film ismertető prospektusa
14673.

1 200 HUF
1983 Mennyei seregek (rendezte: Kardos Ferenc), a MOKÉP képes filmismertető kiadványa, 8 p.
14674.

1 800 HUF
1983 IV. Fémkohászati Napok. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Fémkohászati Szakosztálya - Csepel Művek Fémmű. (Tanulmányok). Balatonaliga, 1983. okt. 5-7. Fekete-fehér ábrákkal. Papírkötésben.
14675.

2 000 HUF
1983 A Mennyei sereg c. magyar film ismertető füzete (rendezte: Kardos Ferenc), MOKÉP kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrált, 8 p.
14676.

1 000 HUF
1984 Cs. Szabó László (1905-1984) magyar író és esztéta gyászjelentése, hozzá tűzve az eredeti boríték. + Cs. Szabó László: Alkalom c. könyv. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítón amatőr műanyag borítóval. + 1 újságcikk az ÉS 1984.október 5. számából.
14677.

2 800 HUF
7,57
8,24
1985 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
14678.

2 000 HUF
1985 Fali akt naptár. Fotózta: Fenyő János és Bacsó Béla. 42x30cm
14679.

1 800 HUF
29
cca 1985-2002 össz. 6 db színházi műsor, többek közt Homerosz: Sok hűhó seggiért avagy jobb ma egy sexus, mint holnap egy nexus.
14680.

1 000 HUF
1986 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
14681.

2 000 HUF
1986 Határőr folyóirat I. évfolyam 1. számának 500 példányban megjelent ünnepi hasonmás kiadása, ajándékozó levéllel
14682.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF