1938 Pesti Hírlap Naptára. Bp., Légrády. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne a kor eseményeivel, ismert személyeivel, pl.: Horthy, Mussolini, Hitler. Kissé kopott papírkötés, kissé sérült elülső borítóval.
1938 Utazási napló. A modern ember útizsebkönyve. 1938. tavasz-nyári idény (IX. évf.) Szerk.: Oeconomus. A rend könyvei. Bp., Ladányi Jánosné-ny., (4)+60 p. Papírkötésben, korabeli hirdetésekkel.
1938 Reisezeitung der Deustchen Ostmark, 6. Jahr, Folge 7. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, német nyelven. Kissé sérült papírkötés, 24 p.
1939 Az Angolkisasszonyok B. M. V. egri érseki r. k. leánygimnáziumának és négy évfolyamú női felsőkereskedelmi iskolájának évkönyve az 1931-32. tanévről. Szolnok, 1932, Varga József-ny. Papírkötésben.
1939 A budapesti IX. kerületi m. kir. állami Fáy András Gimnázium 22. számú évkönyve az 1938-39. tanévről. Bp., 1939, Fráter és Társa-ny. Sérült papírkötésben.
1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., "Pátria." Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.
cca. 1940 Stájerország nyaralóhelyeinek, fürdő- és gyógyhelyeinek ismertetője. Stájerország Idegenforgalmi Hivatala, Gráz. Hans Wagula (1894-1964) borítótervével. Kiadói papírkötésben. 128 oldal. Fekete-fehér fényképekkel, egy kihajtható térképpel és 42 oldalon gráci cégek és grácvidéki, stájerországi nyaralóhelyek, fürdők és gyógyhelyek hirdetései találhatók. Korának megfelelő állapotban.