Posters

Number of items: 256

Merci! Az eredeti plakát untánnyomása 1968-ból, Offset-nyomda, papír, lap alja foltos, üvegezett fa képkeretben, 89,5x65 cm
14978.

2 200 HUF
5,95
6,47
10
Wong Kar Wai A nagymester c. filmjének plakátja. 70x90 cm
14979.

800 HUF
1977 Daniel Schram (?-): Théatre dart, Candida, G. B. Shaw, francia színházi előadás plakátja, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, kissé foltos, 59,5x21,5 cm
14980.

1977 Daniel Schram (?-): Théatre d'art, Candida, G. B. Shaw, francia színházi előadás plakátja, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, kissé foltos, 59,5x21,5 cm

1 200 HUF
cca 1970-1980 Életbiztosítás-gondoskodás, Magyar Hirdető plakát, feltekerve, sérüléssel, 86x61 cm
14981.

2 000 HUF
1982 Szászfalvi László, Berkes Gábor: Álom és valóság űropera. Electronic Machine. 1982 február. Fővárosi Tanács Klubja, kisplakát, 20x14 cm
14982.

1 400 HUF
1982 A magyar aranypénzverés története, kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban, MAHIR nagyméretű plakát (2000 példány), feltekerve, kisebb szakadással, 97x67,5 cm
14983.

2 800 HUF
7,57
8,24
2003 Verbunkos, nemzeti tánc születése, plakát, Bp., Hagyományok Háza-Magyar Állami Népi Együttes, feltekerve, kis szakadásokkal, 65,5x47 cm
14984.

2 000 HUF
1985 Paris, Premiére Mondiale dArt Tzigane, Serge Poliakoff La Conciergerie / Párizs, cigány művészeti kiállítás Serge Poliakoff (1906-1969) festőművész alkotásaiból, plakát, feltekerve, kis sérülésekkel, 64x45 cm
14985.

1985 Paris, Premiére Mondiale d'Art Tzigane, Serge Poliakoff La Conciergerie / Párizs, cigány művészeti kiállítás Serge Poliakoff (1906-1969) festőművész alkotásaiból, plakát, feltekerve, kis sérülésekkel, 64x45 cm

4 000 HUF
1993 A Ferencváros 1992-1993. évi labdarúgó csapata, naptár/plakát, sarkain és szélein sérült, 66x48 cm
14986.

3 000 HUF
Amerikai indián törzsek, nagyméretű, francia nyelvű plakát, hajtva, kis szakadásokkal, 96x72 cm / Native American tribes, French poster, small tears, 96x72 cm
14987.

1 400 HUF
cca 2005 Ralf Schumacher és Jarno Trulli, a Toyota Formula-1 versenyzői autóikban, 2 db hivatalos plakát, 80x60 cm
14988.

3 000 HUF
cca 1990 Eszterkönyv, rendezte: Deák Krisztina, nagyméretű filmplakát, moziplakát, MOKÉP, hajtva, 81x56 cm
14989.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF