Advertisement

Number of items: 175

Hatvan Paradicsom Konzervgyár, reklámterv, 1930 körül. Tus, akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 12,5x26 cm
13741.

8 000 HUF
Szerencsi tulipán bonbon, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Akvarell, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Sérült, foltos. 18x25 cm
13742.

5 000 HUF
26
Rákosi Jenő élete és művei. Art deco könyvgerinc terv, 1930 körül. A könyv 1930-ban jelent meg a Fővárosi Könyvkiadónál, ezzel az ornamentikával. Tus, papír. Foltos, kissé sérült. 29x5,5 cm.
13743.

9 000 HUF
24,32
26,47
8 db régi textiláru címke és védjegy, közte Karavánegypt, Ezüstlakodalom
13744.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1890-1900 Díszes fali állvány a Pallas Nagy Lexikonának 16 kötetéhez, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. reklámlapja, szélein kissé sérült, 23,5x15 cm
13745.

1 000 HUF
7 db különféle számolócédula (Francois és Littke pezsgő, Igmándi Keserűvíz, stb.), vegyes állapotban
13746.

1 400 HUF
cca 1938 Őriz ráspoly reklámlap, 30x23 cm
13747.

1 600 HUF
cca 1960-1980 Salev targoncák, francia nyelvű, illusztrált reklámprospektus, katalógus, 16 p.
13748.

1 200 HUF
cca 1960-1970 Durlin paszták, színezékek, lakkok bőrkikészítéshez, kétoldalas reklámplakát, kis szakadással, gyűrődésekkel, 29,5x20,5 cm
13749.

1 200 HUF
cca 1960-1970 Transelektro Sabaria húsdaráló, konyhai gépek, spanyol nyelvű, illusztrált reklámprospektus, Bp., Révai-ny., 12 p., kissé foltos, sérült
13750.

1 200 HUF
42 db szalvéta gyűjtemény, benne éttermesek is cca 1960-1980
13751.

2 000 HUF
cca 1890-1910 Kuncz József és Társa cs. és kir. udvari szállítók vászon-, fehérnemű- és szőnyegraktárának karton doboza, sérült, a fedele amatőr módon javított, pótolt, a pótlás miatt a fedél nem teljes illeszkedik az aljához, 55x25x11 cm. Ritka!
13752.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF