Advertisement Number of items: 175
2644139
13741
419
Advertisement
Other collectibles
Hatvan Paradicsom Konzervgyár, reklámterv, 1930 körül. Tus, akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 12,5x26 cm
8 000 HUF
2644170
13742
419
Advertisement
Other collectibles
Szerencsi tulipán bonbon, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Akvarell, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Sérült, foltos. 18x25 cm
5 000 HUF
2644157
13743
419
Advertisement
Other collectibles
Rákosi Jenő élete és művei. Art deco könyvgerinc terv, 1930 körül. A könyv 1930-ban jelent meg a Fővárosi Könyvkiadónál, ezzel az ornamentikával. Tus, papír. Foltos, kissé sérült. 29x5,5 cm.
9 000 HUF
2646307
13744
419
3200
Advertisement
Other collectibles
8 db régi textiláru címke és védjegy, közte Karavánegypt, Ezüstlakodalom
3 200 HUF
2646391
13745
419
Advertisement
Other collectibles
cca 1890-1900 Díszes fali állvány a Pallas Nagy Lexikonának 16 kötetéhez, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. reklámlapja, szélein kissé sérült, 23,5x15 cm
1 000 HUF
2645713
13746
419
Advertisement
Other collectibles
7 db különféle számolócédula (Francois és Littke pezsgő, Igmándi Keserűvíz, stb.), vegyes állapotban
1 400 HUF
2645179
13747
419
Advertisement
Other collectibles
cca 1938 Őriz ráspoly reklámlap, 30x23 cm
1 600 HUF
2606546
13748
419
Advertisement
Other collectibles
cca 1960-1980 Salev targoncák, francia nyelvű, illusztrált reklámprospektus, katalógus, 16 p.
1 200 HUF
2606399
13749
419
Advertisement
Other collectibles
cca 1960-1970 Durlin paszták, színezékek, lakkok bőrkikészítéshez, kétoldalas reklámplakát, kis szakadással, gyűrődésekkel, 29,5x20,5 cm
1 200 HUF
2606529
13750
419
Advertisement
Other collectibles
cca 1960-1970 Transelektro Sabaria húsdaráló, konyhai gépek, spanyol nyelvű, illusztrált reklámprospektus, Bp., Révai-ny., 12 p., kissé foltos, sérült
1 200 HUF
2492559
13751
419
Advertisement
Other collectibles
42 db szalvéta gyűjtemény, benne éttermesek is cca 1960-1980
2 000 HUF
2598818
13752
419
4600
Advertisement
Other collectibles
cca 1890-1910 Kuncz József és Társa cs. és kir. udvari szállítók vászon-, fehérnemű- és szőnyegraktárának karton doboza, sérült, a fedele amatőr módon javított, pótolt, a pótlás miatt a fedél nem teljes illeszkedik az aljához, 55x25x11 cm. Ritka!
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035