Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 78
2616350
32429
418
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém sapkajelvény T:2- zománchiba
1 600 HUF
2616353
32430
418
Numismatics
DN "Hegyőrség" fém jelvény sorszámmal ellátva (58mm) T:2
1 000 HUF
2632815
32431
418
Numismatics
DN "Kossuth címer" zománcozott kitűző (10x11mm) T:1-
1 000 HUF
2621855
32432
418
Numismatics
DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége 1956 / Tisztelet a hagyomány őrzéséért" aranyozott bronz medál, mellszalagon, karton dísztokban (35mm) T:PP fo.
3 600 HUF
2633700
32433
418
Numismatics
DN Nagy-Magyarországot ábrázoló modern, műgyantás fém jelvény, hátoldalán két tűvel T:2
1 000 HUF
2633272
32434
418
Numismatics
2db pánt összesen 6db klf szalagsávval + 3db üres pánt + 4db szocialista időkből származó szalagsáv-tétel T:1--3
1 000 HUF
2634831
32435
418
Numismatics
5db klf szocialista kitüntetés tokban, közte 1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + "Szocialista kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1,1-
3 000 HUF
2634875
32436
418
Numismatics
5db klf szocialista kitüntetés, közte 1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés fakó mellszalagon, dísztokban + 1983. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1,1-
3 000 HUF
2634885
32437
418
Numismatics
5db klf szocialista kitüntetés, közte 1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, eredeti, kopott mellszalaggal, dísztokban T:1-2
3 000 HUF
2634827
32438
418
Numismatics
5db klf szocialista kitüntetés tokban, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval + 1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1,1-
3 000 HUF
2590785
32439
418
Numismatics
11xklf magyar és külföldi zománcozott jelvénytétel, közte "Papp", "BŐRTEX", "Pickwick", stb. T:1--2-
2 600 HUF
2590794
32440
418
Numismatics
14xklf magyar és külföldi zománcozott jelvénytétel, közte dalosjelvények, illetve 1924. "Terézvárosi Dalárda" zománcozott jelvény T:1--3
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035