Printed Materials

Number of items: 354

1927 Kochmeister Frigyes utódai gyógyárunagykereskedés árjegyzéke, vászon kötésben, 256 p.
14640.

8 000 HUF
1928 Lebó István 1848/49 honvéd halálozási értesítő
14641.

3 000 HUF
1928 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. VII. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, VII+471+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
14642.

5 000 HUF
1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journals issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding
14643.

1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding

2 600 HUF
7,03
7,65
1930 Dr. Illyefalvi I. Lajos:Tíz év Budapest Székesfőváros életéből a világháború után. Budapest, 1930, Székesfővárosi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
14644.

1 000 HUF
cca 1930 Légoltalmi Liga kitöltetlen bizonyítvány 22x34 cm
14645.

3 000 HUF
cca 1930 Az olcsó Bécs és környéke képes turisztikai ismertető 16p.
14646.

1 000 HUF
cca 1930 Kiss Károly és Társa Bank Rt. 2 db levelezőlap, kitöltetlen
14647.

1 000 HUF
cca 1930 A magyar királyi korona problémái. Vázlat 6p. gépelt kézirat
14648.

2 000 HUF
cca 1930 5 db osztrák képes utazási prospektus / Austria 5 picture booklets
14649.

2 000 HUF
cca 1930 4 db olasz és dél afrikai képes utazási prospektus / Italy 4 picture booklets
14650.

2 000 HUF
cca 1930 Germany, Westphalia, Baden and the Black Forest, 2 db illusztrált, angol nyelvű turisztikai prospektus. Berlin, Reichszentrale für Deutsche Verkehrswerbung, 64+52 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval, az egyiken bélyegzővel.
14651.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF