Documents Number of items: 177
2581476
12663
418
Documents
Other collectibles
1911 Gyermekvédelmi elismerő emléklap, Raksányi Rezső (1879-1950) illusztrációjával, Khuen-Héderváry Károly (1849-1918) belügyminiszter nyomtatott aláírásával, papír, kartonra kasírozva, sérült és foltos, vetemedett, 50×69 cm
1 400 HUF
2637381
12664
418
Documents
Other collectibles
1911 Magyar Természettudományi Társulat oklevele Ilosvay Lajos (1851-1936) rektor, a Magyar Tudományos Akadémia alelnöke aláírásával. 60x40 cm Szakadásokkal
3 600 HUF
2609926
12665
418
Documents
Other collectibles
1911 Államtudományi diploma oklevél üvegezett keretben Angyal Pál és Hanuy Ferenc aláírásával. üvegezett keretben. 70x50 cm
5 000 HUF
2640598
12666
418
Documents
Other collectibles
1912 Bp., Bernauer Lajos Repceolajgyár fejléces számlája és levél, valamint elismervény
1 000 HUF
2641914
12667
418
Documents
Other collectibles
1912 Réthi Lajos nyug. kir. tanácsos fényképes félárú jegy váltására jogosító igazolvány, aranyozott egészbőr-kötésben
3 000 HUF
2638025
12668
418
Documents
Other collectibles
1913 Szeged, Stark Vilmos kőfaragó műhely, sírkő és bútormárványgyár fejléces számla
3 600 HUF
2633462
12669
418
Documents
Other collectibles
1913 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) 2 db fényképes igazolványa . Aranyozott bőrkötésben, és vászonkötésben
2 400 HUF
2640457
12670
418
Documents
Other collectibles
1914 Magyar Királyi Államvasutak kedvezményes éves bérletjegy minta
1 000 HUF
2633460
12671
418
Documents
Other collectibles
1914 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek a Nagybányai Festőiskolába szóló látogatási igazolványa
2 000 HUF
2637318
12672
418
Documents
Other collectibles
1916 Pergamen oklevél Beöthy Zsolt (1848-1922), Petz Gedeon (1863-1943) és Szinnyei József (1857-1943) aláírásával
4 000 HUF
2637740
12673
418
Documents
Other collectibles
1916 Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület adományozó értesítő lapja
1 400 HUF
2638529
12674
418
Documents
Other collectibles
1917 Zirc, gabonaeltitkolási ügyben kelt hivatalos levél, szöveget nem érintő sérüléssel
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035