Glass-objects
Number of items: 98
2630154
11441
417
Glass-objects
Other collectibles
Csehszlovák lila lapra csiszolt üveg váza és hamutál, 2 db, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 és 6,5 cm
9 000 HUF
2585486
11442
417
Glass-objects
Other collectibles
Díszváza, matricás, festett üveg, Mozaffar ad-Din Shah Qajar (1853-1906) perzsa Sahh képmásával, kopott, m:14cm
6 000 HUF
2601597
11443
417
Glass-objects
Other collectibles
Art Deco ólomkristály váza, hibátlan, m:21cm
6 000 HUF
2593614
11444
417
Glass-objects
Other collectibles
Rona kristály váza virág mintás ón díszítéssel jelzett 28 cm
8 000 HUF
2598070
11445
417
Glass-objects
Other collectibles
Vegyes gyógyszerészeti üveg tétel: feliratos gyógyszerész üvegek és sok plusz csiszolt üveg dugó különböző méretben
8 000 HUF
2601594
11446
417
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály körte alakú bonbonier, hibátlan, m:17cm
6 000 HUF
2598544
11447
417
Glass-objects
Other collectibles
Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
6 000 HUF
2539696
11448
417
Glass-objects
Other collectibles
Régi bécsi kalcedonüveg pohár, kopott, feszültség látható benne, jelzés nélkül, m:11,5cm
3 000 HUF
2553028
11449
417
4600
Glass-objects
Other collectibles
Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
4 600 HUF
2601604
11450
417
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály kínáló, hibátlan, d:20 cm
5 000 HUF
2630472
11451
417
Glass-objects
Other collectibles
Muránói üveg váza, matricával jelzett (Vetro Esegutio), kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
6 000 HUF
2630052
11452
417
Glass-objects
Other collectibles
Muránói lila üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m