Photo Number of items: 407
2630375
12731
417
Photo
Other collectibles
cca 1896 I. Ferenc József (1830-1916) császár és király keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, kis karcolásokkal, 16x11 cm
5 000 HUF
2630381
12732
417
Photo
Other collectibles
cca 1896 Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1830-1898) császárné és királyné keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, 16x11 cm
5 000 HUF
2629590
12733
417
4400
Photo
Other collectibles
Wahorn András kiállítást nyit meg cca 1988 fotó 18x12 cm
4 400 HUF
2627793
12734
417
Photo
Other collectibles
cca 1950 Báró Hatvany Lajos (1880-1961) író, mecénás, fotó, jó állapotban, 16,5×12,5 cm
2 600 HUF
2629599
12735
417
Photo
Other collectibles
gróf Üchtritz Amádé Emil (1841-1928) és báró Bánddy Stefánia esküvői fotója keményhátú fotó, 9x11 cm régi díszes fém keretben 21 cm
7 000 HUF
2624107
12736
417
Photo
Other collectibles
Bujtor István és Latinovits Zoltán színészek közös jelenete ,,A legszebb férfikor" című filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 21x30 cm
1 600 HUF
2596800
12737
417
Photo
Other collectibles
cca 2000 Dustin Hoffman, fotónyomat, papír, jelzés nélkül, nyomtatott aláírással, 41x31. Dekoratív, üvegezett fakeretben
2 400 HUF
2627528
12738
417
Photo
Other collectibles
1898 I. Ferenc József (1830-1916) császár- és király különböző életkorában, fotómontázs kartonra ragasztva, jó állapotban, 19×14 cm
8 000 HUF
2628128
12739
417
Photo
Other collectibles
cca 1895 Viktória brit királynő (1819-1901), keményhátú fotó, üvegezett fakeretben. 22,5x16 cm / Victoria Queen of the United Kingdom of Great Britain and Ireland.
5 000 HUF
2627628
12740
417
Photo
Other collectibles
1984 André Kertész világhírű fotóművész Budapesten interjút ad, fotó hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 18×24 cm
3 600 HUF
2631335
12741
417
Photo
Other collectibles
cca 1970-1980 Erdei Katalin 3 db felvétele: Sükösd Mihály író, Békési László pénzügyminiszter, Vitányi Iván szociológus (később országgyűlési képviselő), pecséttel jelzett, feliratozott fotók, 24x18 cm és 18x13
1 000 HUF
2626642
12742
417
Photo
Other collectibles
cca 1910-1920 Művészek, írók beazonosításra váró csoportképe, köztük Heltay Jenő és Csók István, vágott, sérült fotó, 16,5×24 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035