Photo

Number of items: 407

cca 1896 I. Ferenc József (1830-1916) császár és király keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, kis karcolásokkal, 16x11 cm
12731.

5 000 HUF
9
cca 1896 Wittelsbach Erzsébet Sisi (1830-1898) császárné és királyné keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, 16x11 cm
12732.

cca 1896 Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1830-1898) császárné és királyné keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, 16x11 cm

5 000 HUF
29
Wahorn András kiállítást nyit meg cca 1988 fotó 18x12 cm
12733.

4 400 HUF
11,89
12,94
cca 1950 Báró Hatvany Lajos (1880-1961) író, mecénás, fotó, jó állapotban, 16,5×12,5 cm
12734.

2 600 HUF
7,03
7,65
gróf Üchtritz Amádé Emil (1841-1928) és báró Bánddy Stefánia esküvői fotója keményhátú fotó, 9x11 cm régi díszes fém keretben 21 cm
12735.

7 000 HUF
18,92
20,59
11
Bujtor István és Latinovits Zoltán színészek közös jelenete ,,A legszebb férfikor című filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 21x30 cm
12736.

Bujtor István és Latinovits Zoltán színészek közös jelenete ,,A legszebb férfikor" című filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 21x30 cm

1 600 HUF
cca 2000 Dustin Hoffman, fotónyomat, papír, jelzés nélkül, nyomtatott aláírással, 41x31. Dekoratív, üvegezett fakeretben
12737.

2 400 HUF
1898 I. Ferenc József (1830-1916) császár- és király különböző életkorában, fotómontázs kartonra ragasztva, jó állapotban, 19×14 cm
12738.

8 000 HUF
cca 1895 Viktória brit királynő (1819-1901), keményhátú fotó, üvegezett fakeretben. 22,5x16 cm / Victoria Queen of the United Kingdom of Great Britain and Ireland.
12739.

5 000 HUF
1984 André Kertész világhírű fotóművész Budapesten interjút ad, fotó hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 18×24 cm
12740.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1970-1980 Erdei Katalin 3 db felvétele: Sükösd Mihály író, Békési László pénzügyminiszter, Vitányi Iván szociológus (később országgyűlési képviselő), pecséttel jelzett, feliratozott fotók, 24x18 cm és 18x13
12741.

1 000 HUF
cca 1910-1920 Művészek, írók beazonosításra váró csoportképe, köztük Heltay Jenő és Csók István, vágott, sérült fotó, 16,5×24 cm
12742.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF