Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 47

Nagy-Britannia DN Sir Walter Raleigh peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (40,31g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND Sir Walter Raleigh Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (40,31g/0.925/44mm) C:PP small patina
32074.

Nagy-Britannia DN "Sir Walter Raleigh" peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (40,31g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND "Sir Walter Raleigh" Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (40,31g/0.925/44mm) C:PP small patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagy-Britannia DN Az első királyi zászlóshajó a Spanyol Armada ellen peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (40,15g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND The First Ark Royal Flagship against the Armada Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (40,15g/0.925/44mm) C:PP small patina
32075.

Nagy-Britannia DN "Az első királyi zászlóshajó a Spanyol Armada ellen" peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (40,15g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND "The First Ark Royal Flagship against the Armada" Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (40,15g/0.925/44mm) C:PP small patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagy-Britannia DN Nelson admirális, a Trafalgari győztes peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (38,12g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND Admiral Nelson, Victor of Trafalgar Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (38,12g/0.925/44mm) C:PP small patina
32076.

Nagy-Britannia DN "Nelson admirális, a Trafalgari győztes" peremen jelzett és számozott Ag emlékérem. Szign: Nathan (38,12g/0.925/44mm) T:PP kis patina Great Britain ND "Admiral Nelson, Victor of Trafalgar" Ag commemorative medallion hallmarked and numbered on the edge. Sign.: Nathan (38,12g/0.925/44mm) C:PP small patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Németország / Weimar Köztársaság 1925. Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF
32077.

Németország / Weimar Köztársaság 1925. "Uerdingen - 925-1925 - A rajnavidéki ezredéves ünnepség" egyoldalas, bronz emlékplakett (57x38mm) T:1-,2 Germany / Weimar Republic 1925. "STADT UERDINGEN A. RHEIN - 925-1925 JAHRTAUSENDFEIER DER RHEINLANDE" one-sided bronze commemorative plaque (57x38mm) C:AU,XF

6 000 HUF
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
32078.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

800 HUF
32079.

800 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Wartburg jelzett meisseni porcelán emlékérem, eredeti tokban (64mm) + 1977. Johann Wolfgang von Goethe / 175 jähre Goethetheater - Bad Lauchstädt jelzett meisseni porcelán emlékérem (78mm) T:1-,2 egyiken ph.
32080.

Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Wartburg" jelzett meisseni porcelán emlékérem, eredeti tokban (64mm) + 1977. "Johann Wolfgang von Goethe / 175 jähre Goethetheater - Bad Lauchstädt" jelzett meisseni porcelán emlékérem (78mm) T:1-,2 egyiken ph.

2 600 HUF
7,03
7,65
32081.

1 000 HUF
NDK 1984. BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka kétoldalas fém emlékérem T:1- patina GDR 1984. BFC Dynamo / The football champion of the GDR (Fußballmeister der DDR) two-sided metal commemorative coin C:AU patina
32082.

NDK 1984. "BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka" kétoldalas fém emlékérem T:1- patina GDR 1984. "BFC Dynamo / The football champion of the GDR (Fußballmeister der DDR)" two-sided metal commemorative coin C:AU patina

1 200 HUF
NSZK 1984. Trier alapításának 2000. évfordulója kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1 GFR 1984. 2000th anniversary of the foundation of Trier two-sided Br medallion (40mm) C:UNC
32083.

NSZK 1984. "Trier alapításának 2000. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1 GFR 1984. "2000th anniversary of the foundation of Trier" two-sided Br medallion (40mm) C:UNC

1 000 HUF
Olasz Államok / Pápai Állam 1837. ALOIS CARD LAMBRVSCHINIVS ABBAS COMMD FARFENSIS / SEMINARIO FARFENSI CONSTITVTO ANNO MDCCCXXXVII kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:2 ph., ü. Italian States / Papal State 1837. ALOIS CARD LAMBRVSCHINIVS ABBAS COMMD FARFENSIS / SEMINARIO FARFENSI CONSTITVTO ANNO MDCCCXXXVII double-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF edge error, ding
32084.

Olasz Államok / Pápai Állam 1837. "ALOIS CARD LAMBRVSCHINIVS ABBAS COMMD FARFENSIS / SEMINARIO FARFENSI CONSTITVTO ANNO MDCCCXXXVII" kétoldalas bronz emlékérem (48mm) T:2 ph., ü. Italian States / Papal State 1837. "ALOIS CARD LAMBRVSCHINIVS ABBAS COMMD FARFENSIS / SEMINARIO FARFENSI CONSTITVTO ANNO MDCCCXXXVII" double-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF edge error, ding

8 000 HUF
32085.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF