Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 70
2165574
31234
417
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1943. "A magyar bajnokságért 1943. VII. L. E.-től" Zn díjplakett (86x61mm) T:2
2 000 HUF
2145060
31235
417
14000
Numismatics
1943. "Ecsedy Lukács hűséges bajtársunknak hálás megemlékezésül 23 évi munkásságáért - Budapesti Vasutas Sport Club 1920-1943." Br plakett és tábla (100x138mm, 32x99mm) márványtalpon tokba ragasztva (168x230mm) T:2
14 000 HUF
2132126
31236
417
Numismatics
1943. "MLSZ - BUDAPESTI KERÜLET - V.L.E.A. BAJNOKA 1942-43." ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grantner-Tamási-Hawel (40mm) T:2-
2 600 HUF
2154420
31237
417
Numismatics
1948. "Magyar Országos Tornaszövetség 1885 / Osztrák-Magyar torna viadal Budapest, 1948.II.28." Zn emlékplakett (104x104mm) T:2
2 000 HUF
2630012
31238
417
Numismatics
1951. "Országos bajnok 1951. - 4x100 m női I." kétoldalas, aranyozott Br díjérem eredeti tokban. Ebben az évben Egri Lenke, Rákhely Gyuláné, Bartha Lászlóné, Gyartmati Olga nyerték a magyar bajnoki címet ebben a versenyszámban. gyarmati Olga 1948-ban távolugrásban aranyérmet nyert az Olimpián, illetve az 1949-es Főiskolai Világbajnokságon két arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szerzett. T:2 2624185
31239
417
Numismatics
1954. "Magyarország-Anglia 7-1" 3xklf zománcozott jelvény az angolok elleni budapesti mérkőzés alkalmából T:1--2- közte zománchibás
1 000 HUF
2560852
31240
417
Numismatics
1956. "A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért / Kilián György Seregszemle 1956" Zn díjérem (40mm) T:2
2154329
31241
417
Numismatics
2 800 HUF
2624095
31242
417
Numismatics
1970. "Belügyminisztérium Sportbajnokság 1945-1970. / Emlékül" fém emlékplakett tokban (77x63mm) T:2
1 000 HUF
2624175
31243
417
Numismatics
~1970-1980. "Testnevelési és Sport Érdemes Dolgozója" műgyantás jelvény (24x18mm) T:1
1 000 HUF
2631138
31244
417
Numismatics
1971. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - 1971 - NB I. oszt. I." kétoldalas, aranyozott, részben zománcozott fém labdarúgó díjérem, eredeti tokban (30mm). Az 1970-1971-es szezonban az Újpesti Dózsa nyerte az NB I-es labdarúgó bajnokságot, 2-2 pontot verve a Ferencvárosra és a Vasasra. Az Újpestben ekkor olyan játékosok futballoztak, mint az olimpiai bajnok és gólkirály, Európa-válogatott Bene Ferenc, a szintén olimpiai aranyat szerző Dunai Antal, Szentmihályi Antal Fazekas László, és Nóskó Ernő, valamint a teljesség igénye nélkül Zámbó Sándor és Göröcs János. Az akkori keret több játékosa is tagja volt a később BEK-elődöntőig, illetve a VVK-döntőig menetelő Újpestnek. T:2 aranyozás lekopott
4 000 HUF
2599292
31245
417
Numismatics
1974. "A Magyar Rádió futó-kocogó versenye" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (39mm) T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035