Books: Social sciences

Number of items: 38

Bojtár Endre: Kevés szóval litvánul. Bp., 1985. Tankönyvkiadó. Csak 800 pld. Kiadói papírkötésben
17178.

10 000 HUF
27,03
29,41
17179.

8 000 HUF
17180.

600 HUF
1,62
1,76
Latin-magyar zsebszótár, Magyar-latin zsebszótár. Szerk.: Dr. Németh Antal. [Egy kötetben.] Győr, 189-1893., Gross Testvérek, 2+337;8+229+2 p. Harmadik kiadás. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben, néhány lapon aláhúzással, de ezeket leszámítva jó állapotban.
17181.

2 400 HUF
Kidd Benjámin: Társadalmi evolúczió. Bp., 1905. MTA: Aranyozott egészvászon sorozatkötésben
17182.

2 000 HUF
Marosi Nagy Dénes 2 műve:  A gazdasági nyilvántartás alapvetése. Bp., 1939., Centrum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;  A gazdasági rend. Előtanulmány. Bp., 1932., Pallas. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval.
17183.

1 200 HUF
Bodor Antal: A falukutatás vezérfonala. Bp., 1935., Magyar Társaság Falukutató Intézete, 63+1 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
17184.

2 000 HUF
17185.

1 200 HUF
Riedl Frigyes: Retorikai olvasókönyv. Bp., 1909. Lampel. Kissé foltos, korabeli félvászon kötésben
17186.

1 800 HUF
17187.

1 800 HUF
Müller Miksa ujabb fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hetedik angol kiadás után fordította Dr. Simonyi Zsigmond. Bp., 1876., MTA, 10+654+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17188.

1 800 HUF
Alfred Adler: Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Bp., én., Göncöl. Kiadói papírkötés, a címlapon szélén hiánnyal.
17189.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF