Number of items: 331

Molnár István: Végig az úton. DEDIKÁLT! Bp., én., Agroinform. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
17504.

1 000 HUF
K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)
17505.

1 200 HUF
17506.

1 200 HUF
Mark Amaru Pinkham: Párbeszéd az istennővel. Ford.: Dávid Katalin. Budakeszi,2003,Mandala-Véda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
17507.

1 000 HUF
Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17508.

1 000 HUF
Kellei György: Akkor most ki a bunkó? 100 tévéjegyzet. DEDIKÁLT példány. Balatonfüred, 2008., Balatonfüredi Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
17509.

1 000 HUF
Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
17510.

1 000 HUF
Rotterdami Erasmus: Nyájas beszélgetések. Vál. ford., magyarázatokkal ellátta: Komor Ilona, és Trencséni-Waldapfel Imre. Pieter Brueghel, Albrecht Dürer, Urs Graf, Hans Holbein, Hans Lützelburger metszeteivel illusztrálva. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőfóliát ragasztottak a borítóra, sérült gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 2700 példányban.
17511.

1 000 HUF
Bakos József: Esztétikai szempontok az újabb lírai költészet középiskolai tanításához. Különlenyomat. Debrecen, 1936., Városi-ny., 4 p. Kiadói papírkötés.
17512.

1 000 HUF
Gutai Magda: Van itt még hely. A szerző által DEDIKÁLT példány. hn., 1996, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
17513.

1 000 HUF
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. A tábla rajzát Fenyves Sándor tervezte. Bp.,1938, Révai, 268 p. A tábla rajzát Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő tervezte. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
17514.

1 400 HUF
Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopott festett félvászon-kötés.
17515.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF