Gemälde aus dem aufgeklärten achtzehnden Jahrhundert. Zwenter Theil. Bern-Leipzig, 1786., Hallerschen Buchhandlung, 316+4 p. Német nyelven. Korabeli papírkötés, a gerincen szakadással, hiánnyal, foltos.
Némethy Kesserű Judit: "Szabadságom lett a börtönöm." Az argentínai magyar emigráció története 1948-1968. Bp., 2003, Magyar Nyelv és Kultúra Nemzetközi Társasága. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Orbán József Gyula: Katolikus papok békemozgalma Magyarországon 1950-1956. Bp., 2001., Magyar Egyháztörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötés.
Joó András: Kállay Miklós külpolitikája. Magyarország és a háborús diplomácia, 1942-1944. Politikatörténeti Füzetek. XXVII. Bp., 2008., Napvilág. Kiadói papírkötés.
Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, de szakadozott.