Toys, board-games
Number of items: 45
2631939
12167
417
Toys, board-games
Other collectibles
Schuco régi felhúzható lemezjáték egér kulcs nélkül. Jelzett, fém, kopott, egyik szövet fül hiányos cca 1940. /Vintage Schuco metal mouse 9 cm
6 000 HUF
2631938
12168
417
Toys, board-games
Other collectibles
18 000 HUF
2631932
12169
417
Toys, board-games
Other collectibles
Peking chicken fém lemezjáték, felhúzható, eredeti, sérült dobozában. 5 cm
2 000 HUF
2631912
12170
417
Toys, board-games
Other collectibles
Stühmer litho gyűjtőkártyák, növények, gombák. kb 50db
1 800 HUF
2631904
12171
417
Toys, board-games
Other collectibles
Lemezjáték gőz-úthenger. kulcsos, felhúzható, működik. XX. sz. Elemmel is működtethető 32 cm
4 000 HUF
2631909
12172
417
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1935 Kraus játékáruház képes katalógus.
2 000 HUF
2631911
12173
417
Toys, board-games
Other collectibles
Faragott fa sakk készlet 26x26 cm
2 000 HUF
2631934
12174
417
Toys, board-games
Other collectibles
2 db madár fém lemezjáték, felhúzható, 8, 9 cm
2 000 HUF
2631926
12175
417
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1940 Märklin fém vasúti építő játék. kiegészítő doboz, benne fém dobozzal. fénykép szerinti darabszám 40x27 cm
4 000 HUF
2631922
12176
417
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1940 Märklin electric fém építő játék dobozzal. fénykép szerinti darabszám és állapot. 28x20 cm
3 000 HUF
2631917
12177
417
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1940 Aki másnak vermet ás társasjáték komplett, jó állapotú társasjáték doboz is ép 37x23 cm
10 000 HUF
2631913
12178
417
Toys, board-games
Other collectibles
cca 1940 Capitaly társasjáték tábla, kopott 49x34 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m