Maps Number of items: 63
2630761
13385
417
Maps
Other collectibles
1922--1925 Kogutowitz zsebatlaszai 4 db az 1923,1924-es évek erősen megviselt állapotban
3 000 HUF
2630766
13386
417
Maps
Other collectibles
cca 1910 Ausztria Magyarország közlekedési térképe Erősen megviselt állapotban 100x100 cm + Freytag állomásjegyzék 51 p.
1 000 HUF
2630767
13387
417
Maps
Other collectibles
12 db vegyes osztrák katonai térkép és benne egy Budapest térkép
2 000 HUF
2628346
13388
417
Maps
Other collectibles
cca 1996 A világ vallási térképe, a HVG kiadása, hajtva, 103x77 cm
1 200 HUF
2472522
13389
417
Maps
Other collectibles
cca 1980 A Föld térképe 4 részes, nagy méretű 140x200 cm
1 200 HUF
2573700
13390
417
Maps
Other collectibles
1965 Daróc térképe, 1 : 1000, Geodéziai és Térképészeti Vállalat/Kartográfiai Vállalat, hajtva, kis szakadásokkal, 89,5x69,5 cm
1 000 HUF
2599659
13391
417
Maps
Other collectibles
5 db vegyes régi térkép, helyenként sérülésekkel, 23x18 cm és 37x25 cm között
1 200 HUF
2627021
13392
417
Maps
Other collectibles
cca 1890-1900 össz. 40 db különféle témájú térkép a Pallas Nagy Lexikonából és többségében a Meyer's Konversations Lexikonból, Erfurt, Edinburgh, Düsseldorf, Drezda, stb. térképekkel, néhány lap szélén szakadásokkal és apró foltokkal, 24x15-30 cm körüli méretben. 2628865
13393
417
Maps
Other collectibles
cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, foltos, hiányos borítóval, 115x84 cm
5 000 HUF
2628986
13394
417
Maps
Other collectibles
cca 1910 Az újabban tervezett budapesti kereskedelmi kikötő maximális bővítését feltüntető helyszínrajz. 30. számú melléklet. 1 : 5000. Hajtva, a hajtások mentén szakadásokkal, 167x37 cm
6 000 HUF
2628943
13395
417
Maps
Other collectibles
cca 1870 Buda-Pest környékének térképe, tervével a Buda-Pest városának a jégtorlódásoktól származható veszedelem elleni biztosítására javallatba hozott Duna-szabályozásnak, és az azzal kapcsolatban álló s Pest városán átvonuló hajókázható csatornának. 3. számú melléklet. (cca 1 : 30.000). Hajtva, kissé sérült, 56,5x36 cm
6 000 HUF
1609242
13396
417
Maps
Other collectibles
1865 Buda-Pest városán átvonuló hajózható csatornák Duna szabályozási tervezet, 2 db térkép, Pollák Testvérek, hajtásoknál szakadások, egyik szétvált , 38x48 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035