Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 322
2579696
10393
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, Franz von Lenbach után, feltehetően XX. sz. első felében működött osztrák vagy német festő: Bismarck portré. Olaj, vászon. 50x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10 000 HUF
2610506
10394
416
22000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött festő: Férfi portré, 1912 (?). Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 53×44 cm
22 000 HUF
2574357
10395
416
Other collectibles
Olvashatatlan monogrammal (S.G.?), feltehetően XIX. sz. végén működött festő: Tóparti séta. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 32x63,5 cm
10 000 HUF
2453733
10396
416
26000
Other collectibles
26 000 HUF
2453742
10397
416
17000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm
17 000 HUF
2541076
10398
416
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm
12 000 HUF
2470643
10399
416
Other collectibles
20 000 HUF
2579841
10400
416
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: János evangéliuma. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm
9 000 HUF
2523108
10401
416
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2420668
10402
416
15000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (Kömpöczi Balogh Endre?): Csendélet orgonákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm
15 000 HUF
2477613
10403
416
Other collectibles
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm
20 000 HUF
2526958
10404
416
Other collectibles
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035