Posters

Number of items: 212

cca 1900 Ilona Artézi ásványvíz reklám plakát 18 db különböző litográf nyomata. 9 db teljes nyomat, 9 db fázisnyomat. 49x27 cm
14878.

20 000 HUF
54,05
58,82
Mária két éjszakája. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Szilágyi Szabó Eszter, Uray Tivadar, Csortos Gyula, Latabár Kálmán és mások szereplésével. Rendező: Balogh Béla. Győry jelzéssel a litográfián. Palatinus Film Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp. Sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 94,5×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14879.

20 000 HUF
54,05
58,82
Szerelem és vérpad (The Private Lives of Elizabeth and Essex). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bette Davis, Errol Flynn, Olivia De Havilland és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Kenyeres jelzéssel a litográfián. Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (The Private Lives of Elizabeth and Essex), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
14880.

Szerelem és vérpad (The Private Lives of Elizabeth and Essex). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bette Davis, Errol Flynn, Olivia De Havilland és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Kenyeres jelzéssel a litográfián. Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("The Private Lives of Elizabeth and Essex"), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.

20 000 HUF
54,05
58,82
S.O.S Sahara. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Charles Vanel, Jean Pierre Aumont, Martha Labarr és mások szereplésével. Litográfia, papír. Unitas lito, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×31,5 cm / Vintage Hungarian poster of the French-German movie, lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
14881.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1940 Bronhy édesség Stühmer plakát. Klösz nyomda. 31x94 cm Hajtva.
14882.

10 000 HUF
27,03
29,41
1935 Le Chauffeur de Madame. Gyöngy Pál - Békeffi Ernő operettjének nagy méretű francia plakátja. Litográfia. Hajtva / Operetta large litho poster. 63x86 cm
14883.

10 000 HUF
27,03
29,41
18
1933 Magyar és Kämpfner Litográfiai Műintézete Bp. naptár, plakát, feltekerve, szélén néhány apró szakadással, kisebb törésnyommal, 65,5x41,5 cm
14884.

10 000 HUF
27,03
29,41
1962 Zoo, Állatkert Budapest. Plakát. Offset-nyomda. Grafikus: Stremnitzerné. Hajtásnyomokkal. Kisebb szakadásokkal. 82x57 cm
14885.

16 000 HUF
43,24
47,06
Narancshéj Blaha Lujza színház előadás plakátja. Ruszkay György grafikájával 48x71 cm Hajtva
14886.

8 000 HUF
1926 Polgárok, Választók, Munkások. A Szentendrei Egyesült Kisgazda és Iparos Párt választási plakátja. 40x60 cm
14887.

3 000 HUF
1984 Omega, Omega, Omega; az együttesről készült koncertfilm plakátja, rendezte: Jancsó Miklós, MOKÉP-MAHIR, hajtva, 55,5x39,5 cm
14888.

8 000 HUF
cca 1984 István, a király (Vikidál Gyula), filmplakát, hajtva, kis szakadással, 61,5x44 cm
14889.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF