Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 33

[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült.
17025.

6 000 HUF
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), XLIV+468 p. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17026.

5 000 HUF
Wass András: Kertgazdaság. A hasznothajtó kert üzemágainak egész évi munkái. Termelés, növényvédelem, értékesítés. Bp., 1939, Szerzői. Számos érdekes illusztrációval. Kiadói papírkötés.
17027.

3 000 HUF
Bánhegyi József, Bohus Gábor, Kalmár Zoltán, Ubrizsy Gábor: Magyarország nagygombái a kalaposgombák kivételével. Magyarország virágtalan növényeinek határozó kézikönyve II. rész. Borzsák Sándor és Koch Ernőné rajzaival. Bp., 1953, Akadémiai Kiadó, 368 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé kopott gerinccel. Megjelent 1000 példányban.
17028.

4 000 HUF
Szakál László: Terítéken a paprika. Régi ételek anekdotákkal fűszerezve. Bp., 2000. Tax és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
17029.

2 400 HUF
Lisbeth Ankenbrand: Die Rochkostküche. Stuttgart,1928.,Süddeutsches Verlagshaus. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17030.

1 600 HUF
17031.

1 200 HUF
17032.

4 000 HUF
Kovácsics Mátyás: Otthonunk kézi szakácskönyve. 105 kiválló polgári ételrecept. Bp. 1934. Merkantil ny. 63 l. Fűzve, feliratos, kissé szakadt papírborítóban + hozzá: Befőzés, cukor nélkül, mézzel. 10p.
17033.

2 400 HUF
31
Kochen auf Pannónia Art. Szerk.: Alice Jellinek. Bp., é.n., Hotels und Restaurants Pannonia, 200 p. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17034.

Kochen auf Pannónia Art. Szerk.: Alice Jellinek. Bp., é.n., Hotels und Restaurants "Pannonia", 200 p. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 000 HUF
Arnaud, Nicole: Jardins - Kertek. Bp., 2001, Napvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
17035.

1 200 HUF
Fodor Ferenc: Magyarország mezőgazdasági földrajza. Bp., 1929., Pátria, 106+1 p. Kiadói papírkötések. K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.
17036.

Fodor Ferenc: Magyarország mezőgazdasági földrajza. Bp., 1929., "Pátria", 106+1 p. Kiadói papírkötések. K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.

1 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF