https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 348

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó (szappan), ezüstzselatinos fotópapíron, 5x4,8 cm
13472.

cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó (szappan), ezüstzselatinos fotópapíron, 5x4,8 cm

 
Sold
Starting price:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Number of bids:
1
cca 1979 Ina Adomaitiene (Litvánia) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Dailininké), ezüstzselatinos fotópapíron, 12,9x17,3 cm
13473.

cca 1979 Ina Adomaitiene (Litvánia) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Dailininké), ezüstzselatinos fotópapíron, 12,9x17,3 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm
13474.

Balogh Rudolf (1879-1944): Fiúcska és havas tájj, 2 db jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×24 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Gyertyás László (1947-1994): Fazekas. Nagyméretű művészfotó kartonon, hátoldalán feliratozott, 39,5x29,5 cm
13475.

Gyertyás László (1947-1994): Fazekas. Nagyméretű művészfotó kartonon, hátoldalán feliratozott, 39,5x29,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm
13476.

Gyertyás László (1947-1994): Ragaszkodás. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, szélein kissé sérült, 40x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1975 Gyertyás László (1947-1994): Nyugodt öregség. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, néhány apró lyukkal / sérüléssel, 40x26 cm
13477.

cca 1975 Gyertyás László (1947-1994): Nyugodt öregség. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, néhány apró lyukkal / sérüléssel, 40x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm
13478.

Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1962 Horváth István debreceni fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Pihenő kéz), ezüstzselatinos fotópapíron, 23,2x17,5 cm
13479.

1962 Horváth István debreceni fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Pihenő kéz), ezüstzselatinos fotópapíron, 23,2x17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1969 Horváth Lajos (Székesfehérvár) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (a balettcipők csodálata), 15,8x24 cm
13480.

cca 1969 Horváth Lajos (Székesfehérvár) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (a balettcipők csodálata), 15,8x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1930 Róma, Constantinus császár diadalíve, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, feliratozva, aláírva, pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 16x22,5 cm
13481.

1930 Róma, Constantinus császár diadalíve, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, feliratozva, aláírva, pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 16x22,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
12
1968 Keveházi János kőbányai fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotó (Pécskő Áruház Salgótarjánban), ezüstzselatinos fotópapíron, 10,4x20,3 cm
13482.

1968 Keveházi János kőbányai fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotó (Pécskő Áruház Salgótarjánban), ezüstzselatinos fotópapíron, 10,4x20,3 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
9
cca 1962 Miskolc, szocreál lakótelep építése téglából, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x17,7 cm
13483.

cca 1962 Miskolc, szocreál lakótelep építése téglából, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x17,7 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment