Number of items: 458

Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, paszpartu nélkül. Sérült. 49x35 cm
10433.

800 HUF
Vinkler László (1912 - 1980): Lovas táj. 1976. Akvarell, papít. Üvegezett kopott keretben, jelzett, 59x79cm
10434.

32 000 HUF
86,49
94,12
Vinkler László (1912 - 1980): Fürdőző nők. 1971. Vegyes technika, papít. Üvegezett kopott keretben, jelzett, 85x60cm
10435.

26 000 HUF
70,27
76,47
Viski János (1891-1987): Juhászok. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm kis sérüléssel / oil on canvas, signed, framed
10436.

90 000 HUF
243,24
264,71
Viski János (1891-1987): Cowboyok. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 70x50 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed
10437.

90 000 HUF
243,24
264,71
10438.

1 000 HUF
10439.

6 000 HUF
10440.

6 000 HUF
10441.

6 000 HUF
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Lány csörgődobbal. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 50×40 cm
10442.

9 000 HUF
24,32
26,47
Wahorn András (1953-): Jutka táncol. Computer print, dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (7/10), 21,5×29,5 cm
10443.

16 000 HUF
43,24
47,06
Andy Warhol (1928-1987): Lion. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 137/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain
10444.

10 000 HUF
27,03
29,41
39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF