Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 393

Nagy István jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Ceruza, papír, 41x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10507.

4 000 HUF
Barcsay Jenő jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, farost. 24,5x40 cm. Dekoratív fakeretben
10508.

6 000 HUF
18
Pólya T jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, kissé sérült és foltos. 29x41 cm, üvegezett fa keretben
10509.

4 000 HUF
Bruchsteiner jelzéssel: Tabán. Olaj, vászon. 40x30 cm. Dekoratív, sérült fakeretben
10510.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szilasi 916 jelzéssel: Portré. Olaj, karton, kissé sérült. 30x23 cm. Dekoratív, kopott fa keretben
10511.

7 000 HUF
18,92
20,59
P Molitor jelzéssel, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása: Bibiliai jelenet. Olaj, karton. 52x20 cm. Üvegezett fa keretben.
10512.

24 000 HUF
64,86
70,59
Mindszenthy jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 35x24,5 cm
10513.

5 000 HUF
TM jelzéssel: Csendélet. Ceruza, papír. 21x28 cm. Üvegezett fakeretben.
10514.

15 000 HUF
40,54
44,12
Vásárhelyi (...) jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
10515.

19 000 HUF
51,35
55,88
Ferenczy jelzéssel: Villa kertje, 1920. Tus, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 14x20,5 cm
10516.

5 000 HUF
Harangozó S jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. 60×82 cm
10517.

15 000 HUF
40,54
44,12
Márffy Ödön jelzéssel: Színes kép. Akvarell, ceruza, papír. Paszaprtuban. 24,5×38,5 cm
10518.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF