Number of items: 303

17441.

1 400 HUF
Velenczei Sándor (összeáll.): Szocialista ismeretek kézikönyve. Bp., é.n. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17442.

1 000 HUF
Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp., 2004, Kalligram. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17443.

900 HUF
2,43
2,65
17444.

1 000 HUF
Dános Árpád: Örök szomjazók. Bp., [1932], Káldor Könyvkiadóvállalat (Gyoma, Kner Izidor-ny.), 245+2 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, a lapélek felső részei festettek, a borító és a gerinc kissé sérült, kopott.
17445.

1 200 HUF
Adamovits Sándor: A Helikon házigazdája. Kemény János H.n., 2003, magánkiadás. 63 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17447.

2 000 HUF
17448.

2 200 HUF
5,95
6,47
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával (fametszetekkel). (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17449.

1 600 HUF
Illyés Gyula: Puszták népe. II. kiadás. Bp., 1937. Grill. Kiadói egészvászon kötésben, előzéklapon szakadással.
17450.

1 000 HUF
Rotterdami Erasmus: Nyájas beszélgetések. Vál. ford., magyarázatokkal ellátta: Komor Ilona, és Trencséni-Waldapfel Imre. Pieter Brueghel, Albrecht Dürer, Urs Graf, Hans Holbein, Hans Lützelburger metszeteivel illusztrálva. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőfóliát ragasztottak a borítóra, sérült gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 2700 példányban.
17451.

1 200 HUF
17452.

3 600 HUF
9,73
10,59
17453.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF