https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 225

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
16666.

Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16667.

Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1970 Kovács Margit keramikus dedikált kiállítási katalógusa
16668.

1970 Kovács Margit keramikus dedikált kiállítási katalógusa

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.
16669.

Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
16670.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
16671.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés.   Az ásatásokon egyik résztvevő, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére szóló dedikálással, ajándékozási sorokkal.
16672.

Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés. Az ásatásokon egyik résztvevő, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére szóló dedikálással, ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban
16673.

1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.
16674.

M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
16675.

Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
16676.

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Francoise Gilot: Picassóval az arénában. Beszélgetések Annie Maillisszal. Ford.: Győrfi RÉka. Bp., 2005., Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16677.

Francoise Gilot: Picassóval az arénában. Beszélgetések Annie Maillisszal. Ford.: Győrfi RÉka. Bp., 2005., Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment