Number of items: 301

Zsolnay birkózó medvék kézzel festett jelzés nélkül 30 cm
11225.

20 000 HUF
54,05
58,82
Zsolnay szalonnázó paraszt figura kézzel festett jelzett hibátlan 36cm
11226.

24 000 HUF
64,86
70,59
Zsolnay hat személyes teáskészlet. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11227.

30 000 HUF
81,08
88,24
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 15 cm
11228.

5 000 HUF
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11229.

2 600 HUF
7,03
7,65
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11230.

5 000 HUF
Zsolnay levendulamintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm
11231.

3 000 HUF
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm
11232.

5 000 HUF
Zsolnay botfaragó porcelán fiúcska, fehér mázas, jelzett, (tervezte: Sinkó András), egészen apró mázhibával, 14,5x11,5x10,5 cm
11233.

4 000 HUF
11234.

10 000 HUF
27,03
29,41
Zsolnay porcelán kisfiú tyúkocskával, fehér mázas, jelzett, (tervezte: Sinkó András), apró mázhibákkal, 14×16 cm
11235.

4 000 HUF
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), hibátlan, m:11,5 cm
11236.

3 000 HUF
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF