Anglia 2004. "Emile Heskey - Csatár / 2004 - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem (27mm) T:1-
England 2004. "Emile Heskey - Striker / 1998 "The Official England Squad Medal Collection" soccer commemorative medallion" Ni football medallion (27mm) C:AU
Ausztria 1953. "X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott
Austria 1953. "X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953" gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
Ausztria 1980. "Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1
Ausztria 1980. "Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
Ausztria 1986. "A lövészet állami bajnokának Graz Város Sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1
Ausztria 1986. "Dem Staatsmeister 1986 im Schiesssport Dr. Willi Schrempf gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
Nagy-Britannia 1955. "Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország" Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1
United Kingdom 1955. "British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary" Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
NDK ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" kétoldalas Al díjérem, rajta rögzítve Zella-Mehlis zománcozott címere (50mm) T:2
GDR ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" two-sided Al prize medal, with Zella-Mehlis enamelled coat of arms (50mm) C:XF