Number of items: 282

17312.

2 000 HUF
Kolligátum 10 műből:   Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr, én.,Gross Gusztáv, 88 p.;  Obernyik Károly: Örökség. Dráma öt felvonásban. Győr, é.n.,Gross Gusztáv, 82 p.  Katona József: Bánk bán. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 108 p.;  Szigligeti Ede: Liliomfi. Eredeti vígjáték, népdalokkal, zenével. Három felvonásban. Bp., 1875., Franklin, 87 p.;   Hugo Károly: Bankár és báró. Szomorujáték három felvonásban. Bp., 1898., Franklin, 108 p.;   1857 Játékszini emlékkönyv 1857-re. A színművészet barátinak ajánlja Csiki György sugó. Győr, (1856.), Saurvein Géza, 32 p.;  1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Győr város lelkes honfiai és leányainak uj évi emlékül ajánlja a sugó. Győr, 1862., Saurvein Géza, 15 p.;  1863 Szinházi zsebkönyv. 1863. Füzér 1863-ra. A magyar színészet lelkes pártfogóinak ajánlva Nagy Sándor színtársulati sugó által. Győr, én., Saurvein Géza, 16 p.;  1863 Szinházi emlék-könyv, a szinművészet lelkes pártfogóinak ajálva. 1863. Győr, é.n., Saurvein Géza, 8 p.;  Színházi emlék-könyv. 1864. October, november, december. Győrött működő Dráguss Károly igazgatása alatti szintársulat működése emlékül ajánlja Kárpáti Jenő sugó. Győr, 1864., Saurvein Géza, 15 p.;  Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
17313.

3 000 HUF
Kurzweil, Ray: A szingularitás küszöbén. Amikor az emberiség meghaladja a biológiát. Bp., 2013, Ad Astra, 944 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17314.

20 000 HUF
54,05
58,82
Flauvert, Gustave: Érzelmek iskolája. Ford.: Gyergyai Albert. Nagy Írók - Nagy Írások harmadik sorozat V. köt. Bp., 1925, Genius (Világosság-ny.), XXIII+550 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A Világosság könyvnyomda rt. összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1925 decemberében. Ebből az első 150 példány merített papíron készült,1-10-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 11-150. számú példányokat fénylemezkötésben hozta forgalomba a kiadó. Számozott (111./1500) példány.
17315.

Flauvert, Gustave: Érzelmek iskolája. Ford.: Gyergyai Albert. Nagy Írók - Nagy Írások harmadik sorozat V. köt. Bp., 1925, Genius (Világosság-ny.), XXIII+550 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. "A Világosság könyvnyomda rt. összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1925 decemberében. Ebből az első 150 példány merített papíron készült,1-10-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 11-150. számú példányokat fénylemezkötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (111./1500) példány.

2 800 HUF
7,57
8,24
Flauvert, Gustave: Bouvard és Pécuchet. Ford.: Tóth Árpád. Nagy Írók - Nagy Írások első sorozat X. köt. Bp., 1921, Genius (Weiss L. és F.-ny.), XVI+359+2 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1921 januárjában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-től 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó. Számozott (93./1500) példány.
17316.

Flauvert, Gustave: Bouvard és Pécuchet. Ford.: Tóth Árpád. Nagy Írók - Nagy Írások első sorozat X. köt. Bp., 1921, Genius (Weiss L. és F.-ny.), XVI+359+2 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. "Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1921 januárjában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-L-ig amatőr könyvgyűjtők részére Végh Gusztáv tervei szerint egész pergament kötésben, az 51-től 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó." Számozott (93./1500) példány.

2 800 HUF
7,57
8,24
Jókai Mór: Lélekidomár. I-II. köt. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Díszkiadás. LXXVII. köt. Bp., 1897., Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17317.

4 200 HUF
11,35
12,35
20
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Regény. Ford.: Szász Károly Bp., 1923., Franklin. Hetedik kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17318.

2 400 HUF
Verne Gyula: Hódító Robur. Negyedik kiadás. Bp., é.n. Franklin. Laza egészvászon kötésben, kijáró előzléklappal
17319.

2 200 HUF
5,95
6,47
Verne Gyula: Dardentor Clovis. Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított címlappal,
17320.

2 400 HUF
Verne Gyula: Antifer mester. Bp., é.n. Franklin. Kiadói egészvászon kötésben
17321.

1 800 HUF
Leni Riefenstahl: Emlékeim 1902-1945. Bp., 2003. Nagy Világ. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17322.

3 800 HUF
10,27
11,18
Arany János összes munkái. I-VIII. köt. I. köt.: Kisebb költemények. II. köt.: Elbeszélő költemények. I. köt. (Toldi, Toldi szerelme. Toldi estéje.) III. köt.: Elbeszélő költemények. II. köt. IV. köt.: Elbeszélő (III. köt.) és elegyes költemények. V. köt.: Prózai dolgozatok. VI. köt.: Drámai fordítások. I. köt.: Shakspere színműveiből. VII. köt.: Drámai fordítások. II. köt.: Aristophnes vígjátékai. I. köt. VIII. köt.: Drámai fordítások. III. köt.: Aristophnes vígjátékai. II. köt. Bp., 1883-1885, Ráth Mór. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros és fekete címkékkel, rajtuk aranyozott felirattal, arany lapélekkel, kopott borítókkal és gerincekkel, az I. és a II. kötetben a kötéseken kis sérülésnyomokkal, a II. és a VIII. kötet gerincén kis sérülésekkel.
17323.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF