Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

Schmidt Egon: Gyakorlati madárvédelem. Bp., 1982, Natura. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17098.

1 200 HUF
17099.

600 HUF
1,62
1,76
17100.

1 800 HUF
17101.

1 200 HUF
Koch Sándor: Magyarország ásványai. Szerk.: Mezősi József. Bp., 1984., Akadémiai Kiadó, 562 p.+ 2 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Második átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a címlapja hiányzik, a 17/18. oldal alján, sarkán szöveget is kissé érintő hiánnyal. Ritka!
17102.

6 000 HUF
17103.

5 000 HUF
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. Bp., 1941, Dante. Második, bővített kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
17104.

1 600 HUF
17105.

2 200 HUF
5,95
6,47
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés
17106.

1 200 HUF
17107.

700 HUF
1,89
2,06
17108.

2 000 HUF
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17109.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF