Books: Law

Number of items: 23

15594.

6 000 HUF
15595.

1 600 HUF
Dobozi István: A községi közigazgatás kézikönyve. I.-II. Elméleti és gyakorlati útmutató. Bp, 1886. Pallas. Kopottas félvászon kötésben.
15596.

5 500 HUF
14,86
16,18
15597.

1 000 HUF
15598.

1 000 HUF
15599.

1 000 HUF
15600.

1 600 HUF
15601.

1 600 HUF
A képviselőház házszabályai. Az 1901. évi hivatalos kiadás. + A képviselőház házszabályainak tárgymutatója. Bp., 1910.,Pesti Könyvnyomda Rt., 212+53 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
15602.

3 400 HUF
9,19
10,00
Finkey Ferenc: Magyar büntetőjog perjog. [Bp., 1917., Grill. IV. kiadás (?)] Átkötött kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó címlappal, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
15603.

2 000 HUF
13
Magyar Törvénytár. 1740-1835. évi törvényczikkek. Ford.: Csiky Kálmán. Márkus Dezső magyarázataival és utalásaival. Magyar Torvénytár. 1000-1895. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1901., Franklin-Révai. Kiadói díszes, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
15604.

1 800 HUF
Majtényi László: Romok ormán. Magyarország legújabb történetei. Bp., 2014, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15606.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF