Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 41

17036.

1 400 HUF
17037.

3 000 HUF
17038.

800 HUF
Reinhard Gerer: Nagy szakácsok kis fortélyai. Ford.: Molnár Márta. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17039.

1 200 HUF
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, 2 kijáró lappal, hiányzó elülső szennylappal.
17040.

1 200 HUF
17041.

1 800 HUF
Szuhács János: Gyümölcskertészet a polgári fiúiskolák II. osztálya számára. Mezőgazdasági és ipari ismeretek. II. köt. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 59+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás jegyzetekkel.
17042.

1 000 HUF
Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. Hunnia Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!
17043.

Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. "Hunnia" Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!

3 000 HUF
Stumpf Károlyné (összeáll.): Bébé leves, húsos egytál, hústalan egytál ételek receptkönyve. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17044.

1 000 HUF
Varga Kálmán: Újabb tapasztalatok a cukorrépatermelés terén. Kolozsvár, 1904, Gámán János, 26 p. Kiadói papírkötés.
17045.

1 000 HUF
Schneider Sándor: Az angóranyúl-tenyésztés kézikönyve. Bp.,én.,Tátrai-ny. Negyedik kiadás. Két fekete-fehér fotókat tartalmazó táblával illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17046.

1 000 HUF
A jó barátnő. Kitűnő magyar szakácskönyv. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Összeáll.: Cs.-Guits Matild. Reprint kiadás. H.n., 2013, Pro-Team Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés.
17047.

A jó barátnő. Kitűnő magyar szakácskönyv. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Összeáll.: Cs.-Guits Matild. Reprint kiadás. H.n., 2013, "Pro-Team" Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF