Printed Materials

Number of items: 421

1897 A Magyar Királyi Operaház román király és királyné tiszteletére adott díszelőadásának műsora
14443.

8 000 HUF
1897 Vádeszéd Szentmarjay Dezső, a marosvásárhelyi (Erdély) kir. törvényszék elnökének Pálfy Mihály, a Közérdek című hírlap szerkesztője elleni sajtóperben, szép állapotban, 29p
14444.

1897 Vádeszéd Szentmarjay Dezső, a marosvásárhelyi (Erdély) kir. törvényszék elnökének Pálfy Mihály, a "Közérdek" című hírlap szerkesztője elleni sajtóperben, szép állapotban, 29p

2 000 HUF
1897 Nachrichten von Siemens & Halske Aktiengesellschaft
14445.

6 000 HUF
1898-1915 Vegyes szentkép tétel, közte Remete Sz. Máriás és Szent Erzsébetes is, köztük lito és csipkés is, kb. 30 db, 11x7 cm és 8x5 cm közötti méretben
14446.

1 200 HUF
23
1899-1900 A Magyar Iparművészet c. folyóirat számai egybekötve (II-III. évf., 1899. jan. - 1900. jan.-márc.), gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal
14447.

2 000 HUF
35
cca 1900 10 db régi, nemesi névjegykártya, sok aláírt, ráírt.
14448.

2 000 HUF
cca 1900 Genova, régi album 30 db képpel, zsinórfűzéses papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, 30,5x23 cm
14449.

1 800 HUF
cca 1900 Emlék Szilácsról, leporelló, sérült borító / Sliač, Slovakia
14450.

4 000 HUF
cca 1900 Graz, Elektrische Beleuchtung litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm
14451.

cca 1900 "Graz, Elektrische Beleuchtung" litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1900 Rosenthal H. Utóda tájékoztatója kisbírók részére szolgáló egyenruhákról, szakadással
14452.

6 000 HUF
cca 1900 Abbazia (Opatija), album 14 db utólagosan színezett képpel, borító nélkül, foltos, részben szétváló tűzéssel
14453.

2 000 HUF
10
14454.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF