Jewellery

Number of items: 184

19000.

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
19001.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
19002.

300 000 HUF
810,81
882,35
Arany (Au/14) Opálköves gyémánt (0,07ct) gyűrű, rozé és fehérarany, jelzett, 54-es méret, bruttó:4,15g (Certifikáttal)
19003.

220 000 HUF
594,59
647,06
Arany (Ag/18k) Certina quartz szerkezetű férfi karóra, karcokkal, dátumkijelzős, bőr szíjjal, hátulján véset: Lars Anderson, működik, d:35mm, jelzett, nettó: cca. 10g
19004.

200 000 HUF
540,54
588,24
Arany (Au/14) Moissanite ékítéses (0,94ct) gyűrű, fehérarany, jelzett, 53-as méret, bruttó:4,4g (GLOBAL GEMOLOGICAL RESEARCH ASSOCIATION Certifikáttal)
19005.

180 000 HUF
486,49
529,41
Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g
19006.

140 000 HUF
378,38
411,76
Ezüst (Ag) kandeláber, 4 ágú, jelzett, kopásnyomokkal, m:48cm, nettó:715g
19007.

130 000 HUF
351,35
382,35
Ezüst (Ag) Talpú, fodros, üveg, kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm, nettó:163g
19008.

100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) hólyagos kerek tálca, jelzett, d:29cm, nettó:320g
19009.

80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca, jelzett, 35x24cm, nettó:475g
19010.

75 000 HUF
202,70
220,59
Ezüst (Ag) kanna, 13 latos antik fémjellel, fa füllel, horpadásokkal, sérült, bruttó: 262g, m:15cm
19011.

65 000 HUF
175,68
191,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF