Books: Travelling, Local History

Number of items: 146

15012.

2 400 HUF
Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881, térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15013.

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.

5 000 HUF
Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
15014.

5 000 HUF
15015.

4 000 HUF
Magyarország helységnévtára 1941. 1. Pótfüzet. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1941], Hornyánszky Viktor,VIII+116 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
15016.

1 400 HUF
Ifj. Csemegi József: Keszthely egykori ferences templomának építéstörténete. Különlenyomat a Dunántúli Szemléből. Szombathely, 1941., Vasvármegyei Múzeum, 32 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötés.
15017.

2 000 HUF
Hagymásy András: Prágai kocsmakalauz. Bp., 2008, Alinea. Kiadói papírkötés.
15018.

1 600 HUF
Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel, kopottas állapotban.
15019.

1 000 HUF
35
15020.

1 400 HUF
A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15021.

1 800 HUF
15022.

4 600 HUF
12,43
13,53
German, Kinga: Sakramentsnischen und Sakramentshäuser in Siebenbürgen. Die Verehrung des Corpus Christi. Petersberg, 2014, Michael Imhof Verlag, 301 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15023.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF