Printed Materials

Number of items: 338

cca 1930-1940 Hoschek Miklós bútor- és faáru-kereskedő katalógusa (thonet bútorok), fekete-fehér képekkel illusztrált, 52 p., tűzött papírkötés, foltos, viseltes állapotban, az elülső borító hiányzik
14608.

2 600 HUF
7,03
7,65
1931 Generali Biztosító zsebnaptár ceruzával, dombornyomott bőr kötésben
14609.

3 000 HUF
1931 A Kis Újság nagy képes naptára, széteső állapotban, benne színes ceruzás színezésekkel
14610.

1 000 HUF
1931 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata II. évfolyam 5. szám, benne pl. az Isztriai-félsziget (Pola), borító levált
14611.

3 000 HUF
1932 Naptárfüzet irredenta jelképpel, ételreceptekkel
14612.

2 000 HUF
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. Szegedi Gyorsíró melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.;  1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
14613.

4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1933 H. Flatz-Budau: Schematische Karte der Weltgeschichte. Német nyelvű, kihajtható, grafikus történelmi táblázat. Sérült, szétvált állapotban.
14614.

800 HUF
1933 Emericana bál táncrend (?)
14615.

1 000 HUF
1933 Utazási Szemle (Reiserundschau) júniusi szám, címlap Kónya Zoltán grafikája, 32p
14616.

1 000 HUF
1933 A Független Szemle c. irodalmi, kritikai, tudományos lap 9. száma
14617.

1 200 HUF
1934 Révész-Bíró: Goldberger katalógus címlapterv negatív nyomdai nyomata, Globus Rt. Budapest, 23,5×16,5 cm
14618.

3 200 HUF
8,65
9,41
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
14619.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF