Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 98

Bulgária DN Az Emlékezet Temploma - Shipka kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN The Memorial Temple - Shipka two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina
31867.

Bulgária DN "Az Emlékezet Temploma - Shipka" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN "The Memorial Temple - Shipka" two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina

1 000 HUF
31868.

3 200 HUF
8,65
9,41
Csehszlovákia ~1970. Nemzetközi Bélyegkiállítás ezüstpatinázott fém emlékérem eredeti tokban, hátoldalán Kiss Ernő nevére gravíroztatva (70mm) T:2 Czechoslovakia ~1970. Medzinárodná Výstava Poštových Známok (International Postage Stamp Exhibition) silver patinated metal medallion in original case, graved for Ernő Kiss (70mm) C:XF
31869.

Csehszlovákia ~1970. "Nemzetközi Bélyegkiállítás" ezüstpatinázott fém emlékérem eredeti tokban, hátoldalán Kiss Ernő nevére gravíroztatva (70mm) T:2 Czechoslovakia ~1970. "Medzinárodná Výstava Poštových Známok (International Postage Stamp Exhibition)" silver patinated metal medallion in original case, graved for "Ernő Kiss" (70mm) C:XF

1 000 HUF
Finnország 1976. Téli Ifjúsági Napok Jyväskylässä-ban, 1976. március 5-7. fém emlékérem nem saját tokban (36mm) T:1 Finland 1976. Nuorten Talvipäivät - Jyväskylässä 5-7. 3. 1976 (Youth Winter Days in Jyväskylässä) metal medallion in not original case (36mm) C:UNC
31870.

Finnország 1976. "Téli Ifjúsági Napok Jyväskylässä-ban, 1976. március 5-7." fém emlékérem nem saját tokban (36mm) T:1 Finland 1976. "Nuorten Talvipäivät - Jyväskylässä 5-7. 3. 1976 (Youth Winter Days in Jyväskylässä)" metal medallion in not original case (36mm) C:UNC

1 000 HUF
Franciaország 1869. I. Napóleon születésének centenáriuma aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. Centennial of the Birth of Napoleon I gilt Br commemorative medallion. SOUVENIR DU CENTENAIRE DE LEMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869 (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding
31871.

14 000 HUF
37,84
41,18
31872.

20 000 HUF
54,05
58,82
Franciaország 1913. Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913 aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913 gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error
31873.

Franciaország 1913. "Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913" aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. "Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913" gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error

4 000 HUF
Franciaország 1973. Vienne Megye kétoldalas, vert Br emlékérem Szign.: TSCHVDIN (68mm) T:1 France 1973. DEPARTEMENT DE LA VIENNE two-sided, minted Br medallion Sign.: TSCHVDIN (68mm) T:1
31874.

Franciaország 1973. "Vienne Megye" kétoldalas, vert Br emlékérem Szign.: TSCHVDIN (68mm) T:1 France 1973. "DEPARTEMENT DE LA VIENNE" two-sided, minted Br medallion Sign.: TSCHVDIN (68mm) T:1

2 400 HUF
Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival, dísztokban, asztali kitámasztóval (86x97mm) T:1- France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the citys history in display case with tabletop support (86x97mm) C:AU
31875.

Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival, dísztokban, asztali kitámasztóval (86x97mm) T:1- France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the city's history in display case with tabletop support (86x97mm) C:AU

4 000 HUF
Franciaország 2007. 2xklf fém emlékérem Louvre; Hadsereg Múzeum és Napóleon (34mm) T:2 France ND 2xdiff metal medallion Louvre; The Army Museum and Napoleon (34mm) C:XF
31876.

Franciaország 2007. 2xklf fém emlékérem "Louvre; Hadsereg Múzeum és Napóleon" (34mm) T:2 France ND 2xdiff metal medallion "Louvre; The Army Museum and Napoleon" (34mm) C:XF

1 000 HUF
Franciaország DN fém emlékérem Notre Dame (34mm) T:1,1- France ND metal medallion Notre Dame (34mm) C:UNC,AU
31877.

Franciaország DN fém emlékérem "Notre Dame" (34mm) T:1,1- France ND metal medallion "Notre Dame" (34mm) C:UNC,AU

800 HUF
Franciaország DN 3xklf fém emlékérem Napóleon, Champs-Elysée, Hadsereg Múzeum (34mm) T:1,1- France ND 3xdiff metal medallion Napoleon, Champs-Elysée, The Army Museum (34mm) C:UNC,AU
31878.

Franciaország DN 3xklf fém emlékérem "Napóleon, Champs-Elysée, Hadsereg Múzeum" (34mm) T:1,1- France ND 3xdiff metal medallion "Napoleon, Champs-Elysée, The Army Museum" (34mm) C:UNC,AU

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF