Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 45
2569070
17108
412
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Vegyes akupunktúrával kapcsolatos tétel, félvászon-kötésekben, 5 db:
Tű nélküli akupunktúra (Akupresszúra.) J. V. Cerney: "Acupuncture without needles". c. könyve alapján. + Ábrás kiegészítő. Fénymásolt, 108; 117 p.;
1981 F. G. Fleck: Energetikai-dinamikai kínai akupunktúra. Ford.: Marton Sándor, magyar nyelven, gépelt, 123 p.;
F. G. Fleck: Neue chinesiche Kopf-Akupunktur. Új kínai fej-akupunktúra. Magyar nyelven, gépelt, 1+39 p.
Norbert Kuhn: Neurálterápia és akupunktúra. Kombinált kezelés, magyar nyelven, gépelt, VI+54 p.;
3 600 HUF
2533515
17109
412
Other collectibles
Vadász Elemér: Kőszénföldtani tanulmányok. M. Kir. Földtani Intézet Gyakorlati, Alkalmi és Népszerű Kiadványai. Bp., 1940,(Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, "Hivatalos Példány" bélyegzéssel. ifj. Noszky Jenő (1909-1970) geológus névbejegyzésével.
1 600 HUF
2494640
17110
412
Other collectibles
2 600 HUF
2566186
17111
412
Other collectibles
Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
1 400 HUF
2570877
17112
412
Other collectibles
Pongrácz Sándor: A mindennapi élet biológiája 69 képpel és 1 térképpel. Bp., Franklin társulat. Kiadói, alza egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2565654
17113
412
Other collectibles
Puder Sándor: Szépirodalom és orvostudomány. Művelődéstörténeti és irodalomtörténeti tanulmány. Győry Tibor előszavával. Bp. (1933), Novák R. és Tsa. 138 l. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
1 000 HUF
2516439
17114
412
Other collectibles
2 600 HUF
2539472
17115
412
Other collectibles
Földes Lajos Gyermeket akarok...! Bp., én., Novák Rudolf. Táblázat-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
2034442
17116
412
Other collectibles
1 000 HUF
2495754
17117
412
Other collectibles
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó, 180 p. Szövegközi illusztrációkkal és oldalszámozáson kívüli, színes táblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
1 600 HUF
1515323
17118
412
Other collectibles
1 600 HUF
2476860
17119
412
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035