Engravings

Number of items: 132

Paris, St. Eustache templom, színezett litográfia, jelzett a dúcon, kartonon, javított kartonnal, 13x20,5 cm
10908.

1 000 HUF
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Umbach: Óbuda s a hajómalmak, acélmetszet, 14×18 cm
10909.

5 500 HUF
14,86
16,18
cca. 1880 Bécs Kohlmarkt, (Deposé ? la Bibliothéque Imp.) színezett rézmetszet, dekoratív üvegezett fakeretben. 17x23cm
10910.

5 000 HUF
25
John William Godward (1861-1922) festménye után: The toilet of Venus, 1903. Raphael Tuck & Sons kiadása. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Üvegezett fa keretben. 60,5x28 cm
10911.

2 400 HUF
9
cca 1800 Johann Friedrich Bause (1738-1814) után: Gottfried Wilhelm Leibniz filozófus portréja. Acélmetszet, papír, Üvegezett dekoratív keretben. 25x20cm
10912.

3 000 HUF
10
cca 1782 Antonio Ragona: Charlotte. Pontozott modorú, színezett rézmetszet, papír. Dekoratív blondel keretben. d:23cm Foltokkal!
10913.

5 000 HUF
cca. 1846 A. H. Payne acélmetszete. Alexandra Fjodorovna, Poroszországi Charlotte (1798-1860) orosz cárnő, I. Miklós cár felesége és II. Sándor cár édesanyja ritka portréja. Üvegezett fakeretben, 20x14cm
10914.

2 000 HUF
cca. 1880 Bécs, Baden, (Deposé ? la Bibliothéque Imp.) színezett rézmetszet, dekoratív üvegezett fakeretben. 17x23cm
10915.

5 000 HUF
14
cca 1788 Charles Nicolas Varin: Peter Paul Rubens után: LAventure de Philopoemen. Üvegezett dekoratív keretben. 16x21cm
10916.

cca 1788 Charles Nicolas Varin: Peter Paul Rubens után: L'Aventure de Philopoemen. Üvegezett dekoratív keretben. 16x21cm

3 000 HUF
10
Lütgendorf-Leinburg, Ferdinand von (1785-1858): Filitzi Almássy Lajos, Szepes Vármegye Követye (követe), Bécs, 1827 (Magyar Pantheon). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Restaurált. Lapméret: 27x20,5 cm
10917.

2 800 HUF
7,57
8,24
Sibmacher, Johann (?-1611): Karl von Mansfeld (1543-1595) német-római birodalmi tábornok portréja (Carolus Furst und Grave zu Mansfeldt, Kay. Ma. Krigsobrister, 1665). Rézmetszet, papír. 16x12 cm
10918.

2 800 HUF
7,57
8,24
J. J. Haid (1704-1767) és fia: II. József (1741-1790) német-római császár, magyar király portréja. Rézmetszet, papír. 21x14 cm
10919.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF