Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 81

~1970. A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény + Kiváló Társadalmi Munkás aranyozott fém kitüntető jelvény + Törzsgárda műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-2
31941.

~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény + "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott fém kitüntető jelvény + "Törzsgárda" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-2

800 HUF
~1975. MALÉV 25 éves törzsgárda festett, műgyantás jelvény (43x43mm) T:1
31942.

~1975. "MALÉV 25 éves törzsgárda" festett, műgyantás jelvény (43x43mm) T:1

2 000 HUF
~1980. A Békéért zománcozott fém kitüntetés eredeti, sérült tokban miniatűrrel T:2 a ragasztás elengedett
31943.

~1980. "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti, sérült tokban miniatűrrel T:2 a ragasztás elengedett

1 000 HUF
10
1982. Krusper István - Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület 1957 - Benkő Tiborné 1982 öntött Br emlékérem tokban (63mm) T:2
31944.

1 200 HUF
1964. Munka Érdemrend ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK 600.
31945.

1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK 600.

3 000 HUF
~1970. Veszprém Megyéért ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1-
31946.

~1970. "Veszprém Megyéért" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1-

1 200 HUF
1975. Magyar Autóklub 1900-1975 zománcozott fém hűtőrács jelvény csavaros hátlappal (65mm) + 2db Magyar Autóklub matrica T:1- zománchiány
31947.

1975. "Magyar Autóklub 1900-1975" zománcozott fém hűtőrács jelvény csavaros hátlappal (65mm) + 2db "Magyar Autóklub" matrica T:1- zománchiány

3 000 HUF
1992. Rendőrségi Szolgálati Jel 20 év után jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK.: 760
31948.

1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 20 év után" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK.: 760

4 000 HUF
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz szalagsáv miniatűr (17mm) T:1-  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth service ribbon miniature (17mm) C:AU
31949.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz szalagsáv miniatűr (17mm) T:1- Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" service ribbon miniature (17mm) C:AU

1 200 HUF
DN Lánchíd Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-
31950.

DN "Lánchíd" Al kitűző (17,5x17,5mm) T:1-

800 HUF
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN Bartók fém dalos érem füllel és kék szalaggal (24mm) T:1-
31951.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN "Bartók" fém dalos érem füllel és kék szalaggal (24mm) T:1-

3 000 HUF
31952.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF