Printed Materials

Number of items: 313

14556.

4 600 HUF
12,43
13,53
cca 1900 Graz, Elektrische Beleuchtung litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm
14557.

cca 1900 "Graz, Elektrische Beleuchtung" litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1900 Kossuth Lajos arcképei, nyomat kartonra kasírozva, 17x14 cm
14558.

1 200 HUF
1900 Szabályrendelet a bérkocsi iparról. Mosonmagyaróvár és környéke, tarifákkal 8p.
14559.

2 400 HUF
15
14560.

8 000 HUF
cca 1900 Kalotaszegi varrottas-minták, összesen 5 db lap, részben sérült, lapméret: 25x35 cm
14561.

2 000 HUF
14562.

3 000 HUF
cca 1900 A magyarok bejövetele Feszty Árpád 12 oldalas leporello kiadói papírkötésben belső borítón lévő címke hiányos
14563.

1 200 HUF
1904 Schimmelpfeng W. tudakozóda jelentése 1904 január. 20p. Üzleti hírszolgálat
14564.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
14565.

1 000 HUF
1904 Magyar órások szaklapja. Hatodik évfolyam, bekötve. + néhány szám előtte, utána. Korabeli félvászon kötésben
14566.

6 000 HUF
1908 Magyar Királyi Államvasutak 1908 nyári menetrend, hajtott, 2 sztl. lev. +  1985 MÁV Nemzetközi Menetrend 1985-1986
14567.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF