cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 8 db, rajtuk részben erdélyi és részben romániai területekkel, közte: Biharkaba-Körösbánlaka, Bélbor, Calinesci, Targul-Ocna (Aknavásár), Vaskoh und Nagy-Halmágy, Ruszpolyána (x2), Óradna-Naszód, részben vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban, közte szakadt.
2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos. Teljes, a térkép-mellékletek általában hiányoznak!
cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm
cca 1860 Hessen térképe, tervezte: és rajzolta Major Radefeld, kézzel színezett metszet, Bibliographisches Institut Hildburghausen metszése, nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben. 25x19 cm / map of Hessen, hand-coloured, framed
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 4 db, rajtuk: Staré Hory a Mosovce, Olmütz, Handlova és Oszlány (x2), vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 5 db, rajtuk: Dürnkrut und Bösing, Tulln, Storo (x2), Celldömölk, egy kivételével, vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.