Maps

Number of items: 71

Az Osztrák-Magyar Monarchia és Európa. cca 1900. 14 db térkép 24x31 cm
13549.

4 600 HUF
12,43
13,53
Munkás és parasztmozgalmak Magyarországon 1849-1914, Kartográfiai Vállalat, szélén hiány, 21,5×26 cm
13550.

1 000 HUF
Az ogyesszai védelmi hadművelet (1941. augusztus 10-től október 16-ig), 28,5×28,5 cm
13551.

1 000 HUF
1897 Maros-Torda vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, 1:480 000, Posner Károly Lajos és Fia, 23,5×29,5 cm
13552.

1 000 HUF
A német hadvezetés terve a Szovjetúnió elleni háborúra (Barbarossa-terv), térkép, 37×28 cm
13553.

1 400 HUF
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 8 db, rajtuk részben erdélyi és részben romániai területekkel, közte: Biharkaba-Körösbánlaka, Bélbor, Calinesci, Targul-Ocna (Aknavásár), Vaskoh und Nagy-Halmágy, Ruszpolyána (x2), Óradna-Naszód, részben vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban, közte szakadt.
13554.

2 400 HUF
2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító foltos. Teljes, a térkép-mellékletek általában hiányoznak!
13555.

1 400 HUF
12 darabos vegyes világtérkép gyűjtemény cca 1900. 44x24 cm-ig
13556.

2 400 HUF
cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo DelIsle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo DelIsle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm
13557.

cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, térkép, rézmetszet, kézzel színezett határokkal, üvegezett kopott fa keretben, kis foltokkal, a bal szélén kis hiánnyal, a bal felső sarkán kis süléssel és kis lyukkal, a jobb felső sarkán kis lyukkal, körbevágott, 47,5x62 cm, keret: 56x70 cm/ cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et Animadversionibus, map, copper engraving, with coloured borders. The upper corners little bit damaged, with little lack on the right and left corners, little lack on the left margin, with little spotties, cut around, in little bit damaged wooden frame with glass, 47,5x62 cm, frame: 56x70 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1860 Hessen térképe, tervezte: és rajzolta Major Radefeld, kézzel színezett metszet, Bibliographisches Institut Hildburghausen metszése, nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben. 25x19 cm / map of Hessen, hand-coloured, framed
13558.

1 400 HUF
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 4 db, rajtuk: Staré Hory a Mosovce, Olmütz, Handlova és Oszlány (x2), vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.
13559.

1 600 HUF
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 5 db, rajtuk: Dürnkrut und Bösing, Tulln, Storo (x2), Celldömölk, egy kivételével, vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.
13560.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF