Glass-objects

Number of items: 104

Muránói üveg váza, kopott, jelzés nélkül, m: 28 cm
11476.

4 000 HUF
Muránói üveg kosárka, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm
11477.

4 000 HUF
2 db kristály, váza és tál, kopásnyomokkal, m: 13,5cm, d: 25 cm
11478.

3 000 HUF
Anyagában színezett kobaltkék üvegváza, kézzel festett díszítéssel, kisebb kopásnyomokkal, csorbával, m: 10 cm
11479.

1 200 HUF
Lapra csiszolt üveg levélnehezék, kis csorbákkal, h: 14 cm
11480.

1 200 HUF
Mats Jonaason jávorszarvasos üveg asztali dísz, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11481.

4 000 HUF
Csatos, kristályvizes üveg 30 cm
11482.

1 000 HUF
Anyagában színezett üveg váza 36 cm
11483.

3 000 HUF
Borostyán üveg váza- Formába öntött, hibátlan. 21 cm
11484.

3 000 HUF
2 db retro, vékony üveg váza. festett, kopott. 25 cm, 27 cm
11485.

4 600 HUF
12,43
13,53
3 db érdekes formájú, anyagában színezett, zöldes üveg 18, 22, 26 cm
11486.

5 000 HUF
3 db barna színű patikaüveg dugóval, matricás feliratokkal, egyik üveg száján apró csorbával, m: 15-16 cm
11487.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF