Glass-objects

Number of items: 104

Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm
11452.

6 000 HUF
Art Deco stílusú borostyán színű üvegtál, kopott, d:29cm
11453.

4 000 HUF
Izraeli likőrös készet, etikettel jelzett, kopásnyomokkal.
11454.

5 000 HUF
Levélnehezék, apró csorbákkal, öntött, 20x13cm
11455.

3 000 HUF
Ólomkristály váza és hamutál, kopott, m: 21 cm, d: 14 cm
11456.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm
11457.

1 800 HUF
Csiszolt parfümös üveg, dugón kis csorbával, karcolás és kopásnyomokkal, 13 cm
11458.

3 200 HUF
8,65
9,41
Üveg oroszlán és süni figura, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 és 10,5 cm
11459.

2 600 HUF
7,03
7,65
3 db üveg elefánt, egyik agyara sérült, m: 4 és 5 cm közötti méretben
11460.

1 600 HUF
11461.

5 500 HUF
14,86
16,18
Koreai lakkváza, kézzel festett, aranyozott, hibátlan. m:27cm
11462.

5 000 HUF
Ólomkristály váza, minimális kopással, m: 15,5 cm
11463.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF