11326. 410. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras