Number of items: 227

11235.

8 000 HUF
20,78
22,22
Zsolnay kaspó, alapmázas fajansz, jelzett, Kovács István terv, repedt, mázrepedésekkel, erősen kopott m:12cm, d: 16cm
11236.

32 000 HUF
83,12
88,89
Zsolnay, Török János terv, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, mázrepedésekkel. m: 28
11237.

10 000 HUF
25,97
27,78
Zsolnay porcelán Labdás Öcsi, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül
11238.

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül

4 000 HUF
10,39
11,11
Zsolnay porcelán bika, kézzel festett, jelzett, sérült, 29×15 cm
11239.

1 000 HUF
2,60
2,78
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm
11240.

18 000 HUF
46,75
50,00
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm
11241.

7 000 HUF
18,18
19,44
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, másod osztály, m: 32 cm
11242.

26 000 HUF
67,53
72,22
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11243.

5 500 HUF
14,29
15,28
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11244.

5 500 HUF
14,29
15,28
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András)
11245.

5 000 HUF
12,99
13,89
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm
11246.

18 000 HUF
46,75
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.