Number of items: 227

11379.

4 000 HUF
10,44
11,11
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm
11380.

4 200 HUF
10,97
11,67
11381.

2 000 HUF
5,22
5,56
11382.

2 000 HUF
5,22
5,56
11383.

2 400 HUF
6,27
6,67
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm
11384.

4 000 HUF
10,44
11,11
Német váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 11 cm
11385.

2 200 HUF
5,74
6,11
11386.

3 000 HUF
7,83
8,33
Konyhai cukortartó csehszlovák porcelán. Jelzett, 26 cm
11387.

2 000 HUF
5,22
5,56
Mártásos edény, kanállal. Cseh porcelán XIX. sz. vége. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal 20 cm
11388.

4 000 HUF
10,44
11,11
Kahla (GDR) csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm
11389.

2 000 HUF
5,22
5,56
11390.

1 600 HUF
4,18
4,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.