Number of items: 227

Orosz Imperial porcelán dísztányér, 1837-ban átadott Nagy Katalin cárné emlékműve, matricás, aranyozott, kopott, jelzett, d:26,5cm
11367.

1 800 HUF
4,70
Lindner porcelánváza, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm
11368.

4 400 HUF
11,49
12,22
6 db japán, vintage, lithophane gésa fejes mokkás csésze, tojáshéj porcelán, kézzel festett, aranyozott, jelzett, apró kopásnyomokkal, alj d:10cm, csésze m:5cm
11369.

5 000 HUF
13,05
13,89
15
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
11370.

1 800 HUF
4,70
6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott.
11371.

3 000 HUF
7,83
8,33
Viktória osztrák porcelán kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
11372.

2 000 HUF
5,22
5,56
Fischer & Mieg, Pirkenhammer cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, restaurált, sérült. d: 13 cm, m: 15 cm
11373.

6 000 HUF
15,67
16,67
11374.

5 000 HUF
13,05
13,89
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
11375.

3 000 HUF
7,83
8,33
Cseh altwien bonbonierre, matricás porcelán, kopott, jelzett, m: 6 cm, d: 9 cm
11376.

2 000 HUF
5,22
5,56
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11377.

3 200 HUF
8,36
8,89
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
11378.

3 000 HUF
7,83
8,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.