Number of items: 227

Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm
11319.

8 000 HUF
20,89
22,22
11320.

9 000 HUF
23,50
Kronester kávés készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbák, 2db csésze, 1 db cukortartó, 1 db tálca
11321.

6 000 HUF
15,67
16,67
Pásztor legény, magyaros öltözetben. Porcelán figura, Jelzés nélkül, sérült 18 cm
11322.

2 000 HUF
5,22
5,56
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
11323.

2 800 HUF
7,31
7,78
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
11324.

2 600 HUF
6,79
7,22
Lux nagyméretű porcelán gólya, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, gyári mázhibákkal, m: 39 cm
11325.

4 000 HUF
10,44
11,11
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11326.

1 000 HUF
2,61
2,78
Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11327.

1 800 HUF
4,70
2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm
11328.

1 000 HUF
2,61
2,78
Kék-fehér csíkos román porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
11329.

1 000 HUF
2,61
2,78
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11330.

4 600 HUF
12,01
12,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.