Number of items: 323

Csóka Béla: Tanya. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm
10061.

6 000 HUF
Csupor László (1914-1990): Kirándulók a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fa keretben, 50×60 cm
10062.

18 000 HUF
48,65
52,94
Czére Andrea (?-): Formák. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. 44×30,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10063.

9 000 HUF
24,32
26,47
Czibor Ildikó (1969- ): Szintézis. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
10064.

8 000 HUF
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
10065.

24 000 HUF
64,86
70,59
Darkó-Apor József (1958-): Hálószobában. Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm
10066.

Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm

16 000 HUF
43,24
47,06
Death & Co. Artery NYC. Pop-art szitanyomat. sorszámozott, ceruzával jelzett 10/100, szárazpecséttel, matricával, kártyával 43x29 cm / Silkscreen, numbered, signed, with dry seal and sticker
10067.

10 000 HUF
27,03
29,41
14
Deli Antal (1886-1960): Illusztráció, fametszet, papír, jelzett a nyomaton, 24x13 cm, papír: 29x20 cm
10068.

1 400 HUF
Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm
10069.

38 000 HUF
102,70
111,76
Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. 41x46 cm Bp., 1945, Szikra. Szakadozott kiadói papír-karton mappában, kísérő szőveggel, teljes!
10070.

4 000 HUF
39
Dezső József (1935-1995): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×70 cm
10071.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dienes István (1905-1977): Merengés. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49x38 cm
10072.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF